Deze prachtig gelegen hoekwoning biedt dankzij de grote raampartijen en de gunstige hoekligging de hele dag door een overvloed aan natuurlijk licht. De vernieuwde kunststof schuifpui (2025) zorgt voor verbinding tussen de woonkamer en de zonnige tuin. Een ideale plek voor ontspanning én gezelligheid!
Nooit meer zoeken naar een parkeerplek! Deze woning beschikt over een eigen carport én ruimte voor nog eens twee extra auto's. Perfect voor gezinnen met meerdere auto’s of voor bezoek. Altijd direct bij de deur kunnen parkeren: dat is wel zo handig én comfortabel.
Inbouwapparatuur
Complete badkamer
Een keuken die van alles voorzien heeft voor een fijne kookervaring. Met inbouwapparatuur zoals een magnetron, heteluchtoven, Amerikaanse koelkast en een stijlvolle inductiekookplaat met geïntegreerde afzuigkap. Bovendien is alles slim ingedeeld met lades en een apothekerskast voor extra opberggemak.
Grenzend aan de keuken vind je een fijne extra ruimte. Door de lichtinval en ligging ideaal als thuiskantoor of zelfs een praktijk aan huis. Ideaal!
De badkamer is voorzien van een grote inloopdouche, vernieuwde wastafel, zwevend toilet en spiegel.
Comfortabel
Ruimte
Met drie lichte, comfortabele slaapkamers op de eerste verdieping en een royale vierde slaapkamer op zolder, biedt dit huis alle mogelijkheden voor een gezin. De zolderkamer is tevens geschikt als logeer- of hobbykamer.
Dichtbij bos en heide
Loosdrecht
De tuin zorgt voor privacy en heeft een vernieuwde schutting. Genieten van lange zomeravonden, barbecueën of lekker loungen – dit is jouw fijne plek. Daarnaast zorgen de garage en berging voor voldoende opslagruimte.
Loosdrecht staat bekend om zijn heerlijke ligging tussen natuur en water. Hier leef je rustig, maar toch met alles binnen handbereik. Denk aan scholen, winkels en de geliefde Loosdrechtse Plassen, ideaal voor watersportliefhebbers of een ontspannen wandeling. Een toplocatie!
Een fraaie en ruime hoekwoning in een gewilde straat in Loosdrecht. Dit fijne (t)huis is klaar voor de volgende bewoners. Het is met recht een familiehuis te noemen dankzij de riante leefruimtes en vier ruime slaapkamers. Recent is er het nodige gerenoveerd en is er onder andere een nieuwe keuken geplaatst. De oprit met carport, de garage en de riante achtertuin maken het plaatje compleet.
Het centrum van Loosdrecht ligt om de hoek. Natuurlijk zijn ook de Loosdrechtse Plassen en de Hoorneboegse Heide dicht bij. Dit fijne en centraal gelegen huis is de perfecte plek om je eigen thuis van te maken!